LAK SERVIS PREŠOV, s.r.o.

About us

O nás

Firma LAK SERVIS PREŠOV, s.r.o. vznikla v roku 2009. Zaoberáme sa lakovaním automobilov všetkých svetových značiek, tiež motocyklov a veteránov. Opravujeme poškodenie laku vozidla ( vytláčanie preličin po krupúobití – PDR,  škrabance, poškodenie od kamienkov, leštenie… ) Používame špičkové farby značky SPIES HECKER, s perfektnou koloristiku. Venujeme sa aj lakovaniu na kov a plasty.

Používame  autolaky zn. SPIES HECKER, ktoré patria k najmodernejším lakovacím systémom – šetria aj naše životné prostredie. Naskenujeme farebný odtieň priamo z Vášho auta. Naši zamestnanci sú pravidelne školení v nových technológiách prípravy a lakovania.

Lakujeme v 2 lakovacích kabínach zn. BLOWTHERM  a SAIMA až do rozmerov o rozmeroch 4 x 8 x 2,9 m. Nalakujeme celé, alebo časti osobných  áut všetkých svetových značiek. Ďalej úžitkové,  dodávkové auta,  motocykle, karavány, strešné boxy, disky, tuningové diely, diely pre nákladné autá

Lakujme tiež plastové a kovové plechy, profily, parapety, brány… Tiež časti strojárenských dielov. Podla požiadavky farby nanášame na plast a kov.